Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Криминальные публикации » Зарізав кума косою. Суд дав вісім років тюрми
УБП


Home net

Зарізав кума косою. Суд дав вісім років тюрми

Менський районний суд виніс вирок 68-річному Івану Луговському — вісім років тюрми за вбивство троюрідного брата і кума 75-річного Олексія Коленченка. Рідні загиблого і прокурор просили дев’ять.Трагедія сталася торік 30 липня серед білого дня у Новгороді-Сіверському. Коленченко поїхав на город рвати квасолю. І додому не повернувся. З’ясувалося, його зарізав косою Іван Луговський. Коса пройшла наскрізь, пронизала серце і розрізала навпіл ліву легеню.

Так трагічно скінчився кількарічний розбрат. Луговський за два роки до вбивства кидався на кума з вилами. Підкрадався ззаду, коли Коленченко жав кропиву, грозився зарізати косою.

Коленченки ходили скаржитися до поліції і в прокуратуру. У 2017 році — 24 лютого, 27 червня, четвертого липня, бо боялися за своє життя. Та радикальних заходів правоохоронці не вжили. Навіть після вбивства Луговський погрожував вдові: «Я тебе прикінчу». А в день похорону Олексія суд відпустив Івана під домашній арешт. Це збурило і настрахало всю рідню убитого. Близькі покійного прямо з кладовища поїхали до прокуратури. Такого протесту Новгород-Сіверський ще не бачив. Правоохоронцям нічого не залишалося, як клопотати про зміну запобіжного заходу. Тільки після цього Луговського відправили в СІЗО.

На суді він вини не визнав. Казав, що то кум на нього напав з палкою, кинув у нього гарбуз, потім пляшку, тому він відмахнувся від нього косою. Захист наполягав на тому, що у підсудного хворі ноги і т. д. Хоча з’ясувалося, що Луговський не часто звертався до медиків. Суд дослідив докази і прийшов до висновку — винен.

— Чи задоволені вироком? — поцікавилася у 49-річної Світлани Коленченко, доньки загиблого.

— Тато не був хворий, ще б міг жити і жити. Радувати дітей, онуків. Це ж не випадковість, а навмисне вбивство. До суду з Новгород-Сіверського у Мену їздили і не раз, а це ж не близько, і гроші немалі. За скоєне треба відповідати — нехай сидить.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №11 (1765), 12 березня 2020 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: трагедія, вирок, Іван Луговський, Олексій Коленченко, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:


ЦентрКомплект