Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Криминальные публикации » Пограбували сільраду, а потім зайнялось фермером
Карантин

Пограбували сільраду, а потім зайнялось фермером

На минулих вихідних «зальотні» злочинці в селі Авдіївка Сосницького району пограбували приміщення сільської ради та «Нової пошти». Вкрали посилки та оргтехніку. Та цього їм виявилося замало, тож зловмисники вирішили напасти на фермера вже в іншому районі, де їх спіймали люди.

«У ніч з 8 на 9 лютого в селі Авдіївка грабіжники через «чорний» хід, зламавши двері і замок, потрапили до приміщення сільської ради, -розповідає начальник Сосницького відділення поліції Олексій Довиденко. - У сільраді викрали два ноутбуки, на яких працювали голова та бухгалтер, та ще деякі речі. Після цього зловмисники потрапили до приміщення «Нової пошти», що знаходиться в одній будівлі з сільрадою, і викрали людські посилки».

Про пограбування поліція дізналися тієї ж таки ночі завдяки датчикам руху, які спрацювали на «Новій пошті». На гарячому зловмисників узяти не встигли, тому почали відслідковувати.

Уже через декілька днів зловмисники здійснили напад на фермера в Новгород-Сіверському районі. Прийшовши рано-вранці, вони сподівалися пограбувати чоловіка. Проте все пішло не за планом: на допомогу побитому фермеру прийшли сусіди. Саме люди потім і спіймали грабіжників.

«Ми відслідкували цих осіб, і коли стався напад у сусідньому районі, то знали, що це ті ж злочинці, що грабували в Авдіївці, - говорить Олексій Сергійович. - Грабіжниками виявилися двоє непрацюючих немісцевих чоловіків. Один із Корюківського району, інший із Семе-нівського. Наразі обоє затримані і перебувають у СІЗО. Також під час обшуків у вказаних осіб були вилучені викрадені речі. Зараз проводяться слідчі експертизи, після яких всі речі, виявлені у грабіжників, будуть повернуті власникам».

На жаль, знайти все награбоване поки не вдалося. Наразі виявили лише ноутбуки сільської ради та одну велику посилку з автомобільними покришками з «Нової пошти». Решти посилок не знайшли.

За фактом злочину було відкрито кримінальне провадження за ч.З ст. 185 ККУ (крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище, або що завдала значної шкоди потерпілому), що карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років. Та з огляду на те, що ці двоє вчинили не один злочин, скоріш за все, їм загрожує значно більший термін ув’язнення.

Коментар Нової Пошти:

Зловмисники проникли у відділення №1 села Авдіївка Чернігівської області вночі. Пізніше правоохоронці затримали злодіїв, наразі проводяться слідчі дії. Компанія підраховує збитки. Клієнтам, посилки яких постраждали, буде виплачено компенсації згідно оголошеної вартості відправлення
 
Марія Пучинець, «Чернігівщина» №8 (773) от 20 лютого 2020

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: кримінал, Авдіївка, крадіжка, Пучинець, Чернігівщина

Добавить в:


ЦентрКомплект