Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Криминальные публикации » Екстремальний відпочинок у Корюківці: пішов до ресторану — отримав пляшкою по голові
Карантин

Екстремальний відпочинок у Корюківці: пішов до ресторану — отримав пляшкою по голові

Двоє чоловіків сиділи в ресторані, випивали. Між ними розгорілася невелика сварка. Очевидці кажуть, що конфлікт виник на «голому місці». Сусіди.City знають, чим він закінчився.Уночі 9 лютого у ресторані «Ювілейний», що в центрі Корюківки, двоє чоловіків сиділи і випивали за одним столом. Один із них, старший за віком, схопив пляшку і вдарив тридцятирічного приятеля по голові. Знайомі закривавленого відпочивальника викликали екстрену медичну допомогу.

Повідомлення про травмування людини у ресторані «Ювілейний», що по вулиці Шевченка, надійшло о 3 годині 30 хвилин, розповіли працівники екстреної допомоги. За хвилину виїхали дві бригади медиків, які очолювали Оксана Батрак і Наталія Рябець. Постраждалому обробили рану, наклали пов’язку.

«Чоловік міг отримати струс мозку. Тож його о 3 годині 45 хвилин доставили до приймального відділення Корюківської районної центральної лікарні».

Пацієнта оглянув черговий лікар Володимир Лук’янець, повторно обробив рану та наклав шов. Проте від госпіталізації, а в подальшому й від претензій до приятеля-розбишаки постраждалий відмовився. Приватним транспортом дістався будинку, куди нещодавно приїхав, щоб провідати рідних. Планував відпочити, але отримав травму.

У Корюківці місце біля ресторану «Ювілейний» за останні роки стало справжньою «гарячою точкою». До пізньої ночі тут нетверезі голови полюбляють «демонструвати силу». Можуть обматюкати перехожих, гостей міста, які повертаються до готелю.

Іноді нахабні молодики влаштовують ґвалт, б’ють посуд. Часто-густо вранці на вуличних сходах з’являються сліди запеченої крові. Хто над ким знущався — залишається загадкою.

І нещодавно, 26 січня, біля ресторану «Ювілейний» о третій годині ночі зібралася ватага молодиків, підігрітих градусами. За їхніми словами, хтось когось побив. До Корюківської служби екстреної допомоги о 3 годині 20 хвилин зателефонували, мовляв, допоможіть, біля ресторану«Ювілейний» людину травмували.

За три хвилини медики були на місці пригоди. Бригаду очолювала Оксана Батрак. Коли «швидка» під’їхала, біля торгового центру стояла група молодих людей. На запитання: «А-де ж травмовані?», їм відповіли, що їх повели додому.

Медики були обурені. Вони так і не зрозуміли — їх обманули з викликом, чи пожартували. А молоді люди навіть не вибачилися, що завдали клопоту медичним працівникам.

Віктор Божок, Сусіди.City

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ресторан, конфлікт, Корюківка

Добавить в:


ЦентрКомплект