Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Криминальные публикации » Вийшов з тюрми другого січня, 27-го зґвалтував фельдшерку прямо на роботі
Карантин

Вийшов з тюрми другого січня, 27-го зґвалтував фельдшерку прямо на роботі

27 січня і в наступну ніч була піднята на ноги вся поліція Бобровицького району. Шукали 23-річного Віталія Кисельова, жителя Свидовця. Він серед білого дня заскочив до місцевого ФАПу, погрожуючи ножем, згвалтував фельдшерку.Упіймали 28 січня, опівдні, у Марківцях. Ховався у колишньої подружки.

— Вийшов з місць позбавлення волі другого січня. Припускали, що він щось погане утне. Але щоб таке, — зітхає виконуюча обов’язки старости Свидовця Наталія Слива. — Відсидів, три роки. Вже двічі був засуджений за крадіжки.

Вітя прийомний. Коли йому рочків два було, його з дитбудинку привезла наша медик з ФАПу, Світлана Борисівна. Її всі у селі поважали. Дуже хороша жінка була. Вона любила Віталія, як рідного. У нього першого з однолітків з’явилися спортивний велосипед і комп’ютер. Вбирала його гарненько і чистенько. Та як вже вродилося таке... Що поробиш?

Перший свій проступок він зробив, як прийшов у перший клас. Розбив вікна у кабінеті фізики. Було, брав покривало, сходив з дому, ночував десь під сосною чи туєю. Його шукали.. Це йому подобалося. Ріс брехливим.

Доставка
Лазив, крав гроші в сільраді, дитсадку, на ФАПі і у церкві. Світлана Борисівна приходила, вибачалася, просила, аби його простили. І їй йшли назустріч. І він слухав, погоджувався, вдома зі Світланою Борисівною і з названим батьком поводився добре. Не стало матері років сім тому. І його ще більше понесло. Друзів не мав. Погляд у нього страшний. Його побоювалися і намагалися не мати з ним справ.

Після першої відсидки до нього подруга з Марківців приїздила, зі своєю ріднею. А оце, коли повернувся вдруге, хвалився, що у нього нова дівчина Аліна з Києва. Та ніхто її не бачив.

— Наталіє Григорівно, молодиць, згодних за пляшку пива, чимало. Медик жінка, 46 років. У Віталія що, з головою не порядок?

— Доки його шукали, і дитсадок, і всі заклади позачиняли.

— Як почувається постраждала жінка?

— Плаче і плаче. Вона порядна, є чоловік, син.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №5 (1759), 30 січня 2020 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Бобровицький район, згвалтування, Віталій Кисельов, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:


ЦентрКомплект