Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Криминальные публикации » Після посиденьок по-сусідськи: одного в морг, другого в СІЗО, троє нічого не пам'ятають


Нормовен

Після посиденьок по-сусідськи: одного в морг, другого в СІЗО, троє нічого не пам'ятають

У четвер, 12 вересня, в селі Печенюги Новгород-Сіверського району від численних ножових поранень помер 57-річний Ігор Сенченко.Ігор Миколайович родом з села Машеве Семенівського району. Років п’ять тому перебрався в Печенюги. Пристав у прийми до Ніни Черниш. Вона теж не місцева, з хутора Солов’ї Ларинівської сільради. Жили в купленому будинку бідно, на пенсію Сенченка, ніде не працювали, саджали город. Приймали гостей, випивали.

Того дня у хаті зібралося п’ятеро: Дмитро Роговий з цивільною дружиною Наталією Кахутою, Ігор Сенченко з Ніною Черниш та Володимир Лось. Випивали, а годині о шостій вечора сусіди покликали фельдшера.

— Він (Сенченко. — Ред.) ще хвилин 15 прожив. Помер на руках у фельдшера, Наталії Юріївни, — каже голова Печенюг Микола Череп. — Було кілька ножових поранень, потім озвучили, що 9 чи 10. На шиї, тулубі. Пробита легеня. Смертельним виявився удар під пахву.

Коли приїхала поліція, Лось лежав у дворі під парканом, весь у крові. Жалівся, що його вирубили ногою. Сумніваюсь, що Сенченко міг його побити, він після інсульту, слабкий був. Тихий, спокійний. Ледь до магазину ходив. Перекинутий через паркан ніж знайшли у траві. Взяли відбитки пальців на експертизу.

Лось відмовляється, що різав він. А інші ніхто толком нічого не пам’ятають. Бо всі, крім тих двох, були вщент п’яні і спали. Хіба що діти щось бачили, бігали там по сусідству.

У селі кажуть, сварка виникла між Гариком та Лосем через те, що перший почав виганяти другого з хати. А той обурився: чому тільки його?

Підозрюваний Лось родом з Лизунівки. 45 років. Уже давно проживає в Печенюгах, з дружиною розвівся. Троє дітей, дівчата ще навчаються (в школі й училищі), син призовного віку.

У Машевому живуть двоє дорослих дітей Ігоря Сенченка (третій син у Росії). Вони забрали й поховали батька.

Підозрюваного Лося забрали до Новгород-Сіверського райвідділу.

— Нападник затриманий в порядку статті 208 (по гарячих слідах, на місці злочину), — каже речник поліції області Наталія Реберг. — Взятий під варту. Злочин внесений до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 115, частина 1 (умисне вбивство).

Олена Гобанова, тижневик «Вісник Ч» №38 (1740), 19 вересня 2019 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Новгород-Сіверський район, ножові поранення, Ігор Сенченко, «Вісник Ч», Олена Гобанова

Добавить в:


ЦентрКомплект