Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Криминальные публикации » Порізав горло, зламав кістки черепа, голову замотав у ковдру

Порізав горло, зламав кістки черепа, голову замотав у ковдру

17 серпня близько 11 вечора у селі Талалаївка Ніжинського району убито 57-річну Надію Гавриленко. У вбивстві підозрюється співмешканець 52-річний Володимир Шульга із цього ж села.Жили то у нього, то у неї, кажуть у селі. Працювали, де попросять, наймалися у людей. Випивали, але не так, щоб валятися.

18 серпня у Ніжинський відділ поліції повідомили, що жінка пропала.

«Тіло зниклої жінки з численними ушкодженнями знайшли у приміщенні кухні житлового будинку її знайомого, до якого вона прийшла напередодні, у селі Талалаївка, — повідомляє прес-служба прокуратури Чернігівської області. — На тілі померлої виявлено порізи горла, переломи кісток черепа, а голова померлої була замотана у ковдру».

Зловмисник намагався замести сліди. Спалив свій одяг і телефон Надії Панасівни, бо на них була кров.

Підозрюваний був удома. Його затримали. Повідомили про підозру. У вчиненні злочину він не зізнався.

Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство), повідомляє прес-служба прокуратури. Злочинцю загрожує позбавлення волі на строк до 15 років.

Тамара Кравченко, тижневик «Вісник Ч» №34 (1736), 22 серпня 2019 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Ніжинський район, вбивство, Володимир Шульга, Надія Гавриленко, «Вісник Ч», Тамара Кравченко

Добавить в:


ЦентрКомплект