Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Криминальные публикации » Куму, що зарізав кума, суд змінив домашній арешт на СІЗО

Куму, що зарізав кума, суд змінив домашній арешт на СІЗО

Новгород-Сіверський районний суд змінив 68-річному Івану Луговському міру запобіжного заходу з домашнього арешту на 60 діб тримання у СІЗО. Його підозрюють у тому, що зарізав косою свого кума 75-річного Олексія Коленченка. Коса пройшла наскрізь, пронизавши серце і розрізавши навпіл легеню.Сталося це 30 липня посеред білого дня. Коленченко поїхав рвати квасолю. І додому вже не повернувся.

— Зателефонував знайомий, каже: «З’їзди до танка, там твого батька описують», — пригадує син убитого Віктор Коленченко. — Приїхав, а там поліція. Підійшов, дивлюся: він лежить на спині, руки схрещені вже, рот і сорочка у крові. Затрусило усього. Не міг повірити. Почав усім родичам дзвонити, розказувати, що батька зарізали.


Першого серпня Олексія Коленченка хоронили. А Івана Луговського суд випустив під домашній арешт, бо так просив прокурор. Мотивуючи тим, що у пенсіонера позитивна характеристика, проблеми зі здоров’ям, є родина і є попередня версія, що потерпілий перший прийшов до підозрюваного і проявив агресію.

Рідні покійного прямо з кладовища поїхали зі скаргою до прокуратури. Вдова Ганна Коленченко написала заяву, що Луговський уже після вбивства чоловіка грозився: «Я тебе прикінчу». Правоохоронцям нічого не залишилося, як клопотати про зміну запобіжного заходу. Адже випливло багато фактів.

За словами родини Коленченків, Луговський не раз погрожував, що заріже. Два роки тому кидався на кума з вилами. Коленченки не раз (!!!) зверталися до поліції зі скаргами. Одна із заяв про те, що третього липня 2017 року Олексій жав кропиву, як до нього ззаду підкрався Луговський і грозився порізати косою.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №33 (1735), 15 серпня 2019 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Іван Луговський, суд, арешт, СІЗО, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:


ЦентрКомплект