школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Чернігівські лялькарі завершили театральний сезон мандрівкамиSHOPTOYS

Чернігівські лялькарі завершили театральний сезон мандрівками

1 липня Чернігівський обласний театр ляльок ім. Олександра Довженка офіційно закрив свій 41- й театральний сезон.Закривали сезон лялькарі казково-позитивно новою інтерактивною виставою «ПОДОРОЖ У ЗАКУЛІССЯ». У цій театральній мандрівці глядачі зустрілися з улюбленими казковими героями, ба більше – самі ставали акторами і активними учасниками всього театрального дійства. Також, за традицією, перед виставою відбулося нагородження найактивніших маленьких театралів – переможців акції «Глядач сезону».

41-й сезон для колективу театру і для глядачів був багатим на цікаві події і однією з них стала поява в театрі «Вечірньої сцени» для дорослого глядача. В «дорослому» репертуарі театру вже є три вистави: «Великий Льох»» Тараса Шевченка , «Ріка…Життя…» ( за творами і сторінками щоденника Олександра Довженка) та «Гамлет-Машина» за п’єсою німецького драматурга постмодерніста Гайнера Мюллера. Власне першим прочитанням на українській сцені цього твору стартувала «Вечірня сцена» на початку сезону.

А одразу після його закриття творча група вистави «Гамлет-Машина» вирушила до Львова на Міжнародний фестиваль «І ЛЮДИ, І ЛЯЛЬКИ».

Чернігівський обласний театр ляльок ім. Олександра Довженка


Теги: театр ляльок

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект