• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » До Талалаївки з 13 сільрад приєдналося чотири


До Талалаївки з 13 сільрад приєдналося чотири

В області створили ще одну об’єднану громаду — Талалаївську. До неї увійшли райцентр Талалаївка та Корінецька, Красноколядинська, Липівська, Понорівська сільські ради. Територіально це північна частина району і практично його третина. Всього на Талалаївщині — 13 сільрад.— Ми у всі сільради розсилали листи з пропозицією приєднатися. Усі, хто дав згоду, нині у новоствореній громаді. Решта думають. За перспективним планом, у нас один район — одна громада. Та, як воно буде, життя і час покажуть, — говорить 54-річний Юрій Величко, селищний голова Талалаївки. — У планах — дороги, водогін, встановлення вуличного освітлення, впровадження енергозберігаючих технологій у школах і дитсадках.

— Юрію Євгеновичу, чи потягне громада лікарню? Он у Острі Козелецького району два місяці медики без зарплати.

— Поки що районна лікарня на субвенції з державного бюджету. Район існує.

— Ви будете висувати свою кандидатуру на голову об’єднаної громади?

— Я вже сім років відголовував. Поки що зарано говорити про плани. Оголосить Центральна виборча комісія вибори — тоді і буду визначатися.

* * *

На Чернігівщині створено 19 об’єднаних територіальних громад. Ще п’ять чекають на призначення виборів. Дві перебувають у процесі формування. За перспективним планом, на території області їх має бути 50.

Розпочався процес виборів старост сіл, які належать до Носівської ОТГ. Вони відбудуться 18 червня. Обиратимуть у трьох старостинських округах: Володьководівицькому (Володькова Дівиця, Сулак, Дослідне, Ставок, Коробчине, Кобилещина, Криниця), Козарському (Іржавець, Козари, Андріївка) та Тертишницькому (Ясна Зірка, Тертишники, Яблунівка).

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №21 (1620), 25 травня 2017 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Талалаївка, ОТГ, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:
 
 


Центр Комплект