чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » До середини червня створять Семенівську міську об'єднану громадуДо середини червня створять Семенівську міську об'єднану громаду

— За методикою, є 12 кроків до створення об’єднаної громади. Ми вже на дев’ятому. Нині йде обговорення у сільських громадах. У першій декаді червня направимо документи в облдержадміністрацію для затвердження позитивного висновку про створення Семенівської міської об’єднаної громади з центром у Семенівці, — розповідає 56-річний Олександр Бичков, мер Семенівки. — Підготовку ми почали ще у грудні торік. Із 17 сільських рад району приєднатися до Семенівки погодилися 13. Це — 80 відсотків території і стільки ж процентів населення.


Семенівська селищна рада

Відмовилися від приєднання Радомська сільська рада, бо хочуть до Холмів Корюківського району. Іванівська, Жадівська, Орликівська сільради. Ми ж сподіваємося, що до 15 липня закінчимо всі формальності — і громада буде створена. Вибори голови та депутатів громади, ймовірно, будуть восени.

— Олександре Федоровичу, он у Бобровицькій об’єднаній громаді планувалися вибори, та Центральна виборча комісія прислала лист, що на їх проведення грошей немає.

— Не чув такого. Сподіваюся, що у нас все буде добре.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №20 (1619), 18 травня 2017 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Семенівка, ОТГ, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект