Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » На Чернігівщині планують закрити 62 школи і залишити шість центральних лікарень


Home net

На Чернігівщині планують закрити 62 школи і залишити шість центральних лікарень

Про це під час виїзної приймальні в Ніжині сказав голова Чернігівської ОДА Валерій Куліч, інформує «Нежатін».По області припинять роботу освітні заклади, де навчається менше 25 учнів. Наразі планується закрити 62 сільські школи. Але якщо сільська рада візьме фінансування закладу на себе, його вдасться зберегти.

- Досить уже говорити про те, що без школи село загине, та позичати у сусідів учнів на перше вересня. Такі села, де навчається менше 25 учнів, загинули вже давно. У дітей, які навчаються в таких закладах, немає шансів добре скласти ЗНО і вступити до вишу, адже там один учитель читає по кілька предметів за урок, до того ж для різної вікової категорії, - зазначив голова обласної адміністрації.

Щодо лікарень, то, за словами Валерія Куліча, їх заплановано зберегти у майбутніх волосних центрах - Чернігові, Ніжині, Прилуках, Мені та Новгороді-Сіверському. Решту ж лікарень буде перетворено на центри первинної та екстреної медицини, а також хоспіси для літніх людей.

- Немає сенсу їхати робити якісь операції у лікарні, де за рік їх виконали менше 150. Лікарі в таких закладах не мають достатнього досвіду і поступово втрачають кваліфікацію. - сказав голова ОДА.

"Деснянка" №29 (609) від 14 липня 2016

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Ніжин, Валерій Куліч, "Деснянка"

Добавить в:


ЦентрКомплект