Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У рейтингу Кабміну Чернігівська область - найгірша, після Донецької та ЛуганськоїУ рейтингу Кабміну Чернігівська область - найгірша, після Донецької та Луганської

Кабінет Міністрів України опублікував дані моніторингу соціально-економічного розвитку регіонів за 2015 рік. Чернігівщина у рейтингу - третя знизу, після неї лише частково окуповані Донецька та Луганська області. Перше місце посіла Харківська область. Відповідні дані розміщено на офіційному сайті Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.Загальну рейтингову оцінку регіонів розраховували за 64 показниками, які згруповані за 12 напрямами.

Тож Чернігівщина посідає: 24 місце з соціального захисту та безпеки; 23 - з економічної ефективності; 23 - з доступності і якості послуг у сфері охорони здоров’я; 21-з економічної і соціальної згуртованості; 19 - з розвитку інфраструктури; 16-з інвестиційного розвитку і зовнішньоекономічного співробітництва; 16 - з фінансової самодостатності; 16 - з відновлюваної енергетики та енергоефективності; 14 -з ефективності ринку праці; 13 - з раціонального природокористування та якості навколишнього середовища, 12 - з розвитку малого і середнього підприємництва; 4 - з доступності і якості послуг у сфері освіти.

"Деснянка" №22 (602) від 26 травня 2016

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: рейтинг, Кабмін, Чернігівська область, "Деснянка"

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект