Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Макошинську (Менську) колонію знімали на Київщині

Макошинську (Менську) колонію знімали на Київщині

Два з половиною місяці на телеканалі «Україна» демонструють вітчизняний серіал «Не зарікайся». Сюжет заснований на реальних подіях останніх років: Революція Гідності, захоплення Криму, АТО. У центрі – кохання колишньої зечки Людмили та підприємця, який пішов воювати на Схід, Олександра. Останній десь із 30 серії потрапляє до Менської виправної колонії.


Справжня вивіска


Тож щосерії, принаймні тричі, на екрані з’являється велетенська табличка з написом «Менська виправна колонія №091».

Як і коли знімали серіал, чи побачимо на екрані макошинців (колонія розташована у селі Макошине неподалік Мени), запитали у сільраді і в самій колонії. Та виявляється, кіношників на Меншині не бачили і не чули.

— Днями тільки одну серію подивився в Інтернеті, — говорить Тарас Голуб, начальник Менської виправної колонії №91. — До цього і про фільм цей не чув, не говорячи вже про зйомки. У нас нікого не було.

У кадрі не наша колонія. Зовсім же не схоже. Хіба що назва.

— І табличка не ваша?


— Звичайно, ні. Наша красива, блискуча, а у фільмі якась іржава, металева.

Будемо подавати у суд на захист авторських прав, навіщо вони нашу колонію зачепили і у нас не спитали, — жартує Тарас Григорович. — У нас відбувають покарання колишні правоохоронці.

У фільмі ж показують звичайну колонію. Невже не можна було проконсультуватися, щоб на правду схоже було? — дивується начальник. — Ще показують рейсовий автобус, на якому дружини їдуть провідувати чоловіків-в’язнів. Це старенький «ПАЗик». Насправді ж ходить сучасна маршрутка «Мерседес Спринтер».

Знімальної групи у Макошиному і справді не було. Увесь фільм — і пейзажі Криму, і події на Сході, і перебування Олександра у тюрмі — знімали у Києві та Київській області.

Нагадаємо, що Макошинська колонія уже була в центрі уваги української та й світової преси, коли з її воріт у 2013 році вийшов тодішній екс-міністр внутрішніх справ і нинішній депутат Верховної Ради Юрій Луценко.

Марина Забіян, тижневик «Вісник Ч» №13 (1560)

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: серіал «Не зарікайся», Менська колонія, Тарас Голуб, «Вісник Ч», Марина Забіян

Добавить в: