• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Знущання тюремників, чи «Особиста травма»? (відео)


Радио

Знущання тюремників, чи «Особиста травма»? (відео)

Біля слідчого ізолятора зібралися журналісти та кілька чернігівців, тут мав би відбутися пікет на підтримку в’язнів СІЗО, де начебто порушують права людини. Через годину, до представників різних чернігівських СМІ, таки прийшла дружина одного із засуджених.Яна Якимчук показує фото, на якому її чоловік з травмованими руками. Жінка переконує, на самогубство він наважився після катувань персоналу ізолятора. Однак, фото на підтвердження побиття, не знаходить.

Чоловік Яни вже вдруге відбуває покарання, двічі за крадіжки. Цього разу він вкрав телефон. Нині подав апеляцію. Запевняє, що 4,5 роки ув’язнення занадто великий термін. В СІЗО переконують, в такий метод чоловік привертає до себе увагу.

«Сам Якимчук написав потім пояснення, в якому він сказав, що скоїв це через душевне хвилювання, нібито. Дана подія офіційно зареєстрована в книзі обліку заяв і повідомлень про вчинення кримінальних правопорушень і інших подій, які сталися в установах виконання покарань Чернігівської області, а також повідомлено прокуратуру Чернігівської області про дане непорозуміння, яке сталося в установі», – каже прес-офіцер управління державної пенітенціарної служби України в Чернігівський області Ксенія Логвіненко.

Першу медичну допомогу Якимчуку надали медики СІЗО та каретою швидкої його доправлено до 2-ї міської лікарні. За дві години чоловік вже повернувся в камеру.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Якимчук, засуджений, самогубство, СІЗО, Яна Якимчук, «Дитинець»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект