школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа ОптимаSHOPTOYS

Загинув старший сержант

4 грудня у селі Зайцеве Донецької області загинув старший сержант 25-річний Віктор Мельник з села Світличне Варвинського району. Хлопця призвали по мобілізації 11 березня цього року. Родиною обзавестися ще не встиг, дітей не мав. Залишилася мати — Тамара Михайлівна. Служив у 57 бригаді, був снайпером. Кажуть, помер чи то від снайперської кулі, чи то потрапив під обстріл.

Поховали хлопця 8 грудня.

— Золота дитина, мій сусід, — розповідає світличненський сільський голова Анатолій Філоненко. — Робота в руках горіла. Батька не стало дуже рано, тому він всю чоловічу роботу взяв на себе.

Навчався в місцевій школі. Потім пішов служити в армію, служив у Донецьку. Пізніше працював у Києві, на продуктових складах «Фоззі-фуд», контролером. Мені сказав так: «Прийде повістка, одразу дзвоніть, піду, ховатися не буду. Це мій обов’язок».

Три тижні тому був дома у десятиденній відпустці. Тільки приїхав — одразу мамі з бабусею допомагати. Що казав? Що все хорошо... Як і всі вони...

Залишилися мати (також працює на «Фоззі-фуд»), сестра, бабуся.

Сестра молодша брата на два роки, живе і працює в Маріуполі, разом зі своїм чоловіком.

Людей на похороні було дуже багато. Прийшли всі. Не тільки село, а й район. У центрі села був мітинг, салют на його могилі... Приїжджали військові, командир взводу.

Кажуть, Віктор помер одразу, куля влучила в голову.

Аліна Сіренко, тижневик «Вісник Ч» №50 (1544)

Теги: Віктор Мельник, Донбас, 57 бригада, «Вісник Ч», Аліна Сіренко

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект