школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Поховали через місяць після смертіПоховали через місяць після смерті

Поховали через місяць після смерті
У п'ятницю, 31 жовтня, у Харковому Талалаївського району та Займищі Щорського ховали бійців Першої танкової бригади 34-річного сержанта Володимира Кунденка та 37-річного молодшого сержанта Юрія Костюченка.

Вони загинули ще 4 жовтня під час боїв у Донецькому аеропорту. Танк загорівся від прямого попадання «Граду».Та їхні тіла, кажуть, увесь цей час не могли вивезти з поля бою. Разом з хлопцями, розповідають, був і 35-річний молодший сержант Станіслав Кривонос із села Івангород Ічнянського району. Та упізнати його можна тільки за результатами ДНК-експертизи, яку на минулому тижні у Чернігові вже зробила мама загиблого.

На результати чекати ще довго, адже на сьогодні не мають відповіді люди, що проходили експертизу у серпні. Чутки про загибель Станіслава ходили селом давно, та рідним офіційно повідомили лише наприкінці жовтня. Станіслава призвали ще у першу хвилю мобілізації, та на Схід він потрапив лише за кілька днів до смерті. Весь цей час за тата переживала 11-річна Олександра.

Рідні Юрія Костюченка, який теж на Сході пробув кілька днів, розповідають, що чоловік по телефону сказав: їдемо на блокпости у Харківську область. Та вже 2 жовтня телефон Юрія не відповідав.

Мати Юрія Марія Петрівна на минулому тижні їздила у Дніпропетровськ" на упізнання. Того ж дня там були і рідні Володимира Кунденка із Харкового. До мобілізації Володимир разом з дружиною Наталею працював зоотехніком в агрофірмі «Обрій». Без батька залишилося двоє хлопчиків.

Марина Забіян, тижневик «Вісник Ч» №45 (1487)

Теги: АТО, ДНК-експертиза, Володимир Кунденко, Юрій Костюченко, «Вісник Ч», Марина Забіян

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект