• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Казкова смакота від студентів-технологів


Казкова смакота від студентів-технологів

Своє професійне свято - Міжнародний день кухаря і кулінара - нещодавно відзначили майстри приготування смачних страв і вишуканих делікатесів для гурманів багатьох країн світу. Скористалися нагодою показати своє професійне вміння і студенти та викладачі Коледжу економіки і технологій Чернігівського національного технологічного університету.


Студенти-технологи запросили відвідувачів у казкову країну «Fiveo-clock», де панували вишуканість, комфорт і затишок. Вони доклали максимум зусиль, щоб приготувати королівську колекцію з тістечок, ролів, кейків, пудингів, кейк-попсів. Усі вироби мали привабливий вигляд, сучасне оформлення і неймовірно приємний смак.

Виставка супроводжувалася цікавим та змістовним концертом. Студенти демонстрували хист до музики, співу, танців, акторську майстерність.

Свято видалося яскравим та веселим завдяки поєднанню досвіду викладачів кафедри технології та прагнення до розвитку і вдосконалення студентів, які навчаються за іншими спеціальностями.Там був, смакував і фотографував, а потім вам переповів Віктор Кошмал

"Деснянка" №44 (520) від 30 жовтня 2014

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Міжнародний день кухаря і кулінара, Коледж економіки і технологій Чернігівського національного технологічного університету, Віктор Кошмал, "Деснянка"

Добавить в:
 
 


Центр Комплект