школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Дмитро Ротозей не доїхав із ATО у відпустку, вважається безвісти зниклимSHOPTOYS

Дмитро Ротозей не доїхав із ATО у відпустку, вважається безвісти зниклим

Дмитро Ротозей не доїхав із ATО у відпустку, вважається безвісти зниклим
21-річний Дмитро Ротозей із Городні служив у Першій танковій бригаді, сьомій роті. 31 серпня зв'язок з ним обірвався. Востаннє хлопця бачили під Луганськом.

— Діма дзвонив мамі 31 серпня, — каже Ігор Денисенко, друг Дмитра. — Мобільного в нього не було. Чи загубив під час бою, чи зламався. Просив у друзів. Казав, що збирається додому у відпустку. Але так і не повернувся. Про те, що Діма пропав, дізнався від його сестри Лілії. Тепер допомагаю його шукати. Де зараз Дмитро, ніхто не знає.

Як мені вдалося дізнатися, частина батальйону повинна була піти у відпустку. В ніч з 3 на 4 вересня в районі міста Щастя хлопці потрапили під обстріл «Смерчів». Усю їхню техніку було знищено. Багато солдат загинули. Але більшість вважається безвісти зниклими, тому що їхні тіла не можуть знайти.

Дзвонили начальнику штабу в Гончарівське. Мамі Діми він нічого не повідомив. Коли зателефонував я, сказали, що Дмитро вважається безвісти зниклим.

З багатьма хлопцями я спілкувався в соцмережах. Один з Києва, побачивши моє оголошення, зателефонував мені. Його брат також вважається безвісти зниклим. Будь-яку інформацію шукаємо разом.

Частина колони, яка вціліла, зараз під Харковом, на блокпості. Поранених відправили в старобільську та харківську лікарні. Деяких — в лікарню до Львова. Дімина мати дзвонила у львівську лікарню, я — в харківську. Діми там немає. У Старобільськ додзвонитися поки що не можемо.

Знайомі вийшли на ротного Дмитра. Кажуть, під час обстрілу Діму бачили живим. Після обстрілу ніхто не бачив і тіло не знайшли. У нас є надія на те, що він живий і потрапив у полон.

Юлія Семенець, тижневик «Вісник Ч» №37 (1479)

Теги: «Вісник Ч», Юлія Семенець

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект