школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Мати платила за гуртожиток, бо вірила: син вернеться живимSHOPTOYS

Мати платила за гуртожиток, бо вірила: син вернеться живим

Мати платила за гуртожиток, бо вірила: син вернеться живим
Дев'ятого вересня у селі Ярославка Бобровицького району поховали Юрія Хуторного. 8 жовтня йому було б 33 роки. Пораненого в зоні АТО солдата перевели у Харківський госпіталь. На жаль, медикам не вдалося врятувати його. Він став другим жителем Ярославки, якого забрала війна. (Всього мобілізованих 16). Перший — Юрій Коваль. Районна влада клопочеться про присвоєння йому звання Героя України. Коли чекали похорону Коваля, підтримати матір Юрія приходила і 56-річна Галина Хуторна.

— Забрали Юру ще 19 березня. Він не жалівся. Завжди казав: «Усе добре». Навіть жартував: «Я під Бобровицею, став борщ гріти», — розповідала першого серпня Галина Олександрівна. — Чому начальники, депутати і їх діти не в зоні АТО? А посилають тільки простих хлопців, хто чесний і хто не ухиляється.

Галина Хуторна надіялась і вірила, що її Юрко обов'язково вернеться живим. Жінка чотири місяці платила за гуртожиток у Києві, де син жив до мобілізації. Щоб зберегти для нього ліжко-місце. Юрій працював у столиці.

Юрій Хуторний — сьома втрата Бобровиччини. Першим був Сергій Бовсуновський з Марківців, потім Андрій Моругий, син сільського голови з Браниці. За ним Юрій Коваль, далі Сергій Дейнега з Бобровиці. Невдовзі Артем Ус з Марківців та Андрій Єсипок з Нового Бикова. Його поховали минулої неділі. Хлопцю було лише 20. Він був молодшим сержантом, міліціонером батальйону патрульної служби особливого призначення «Миротворець» Головного управління УМВС у Київській області.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №37 (1479)

Теги: гуртожиток, АТО, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект