Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » IQOS у Чернігові: відкрито перший офіційний IQOS Space


Нормовен

IQOS у Чернігові: відкрито перший офіційний IQOS Space

 

ЦІКАВО  Фірмовий магазин IQOS знаходиться в ТРЦ «Голівуд»Ви, мабуть, вже чули про IQOS, технологічну альтернативу сигаретам без горіння, диму та попелу. Хороша новина – нещодавно фірмовий магазин IQOS Space відкрили і в нашому місті, в ТРЦ «Голівуд». Це означає, що всі товари IQOS та офіційний сервіс бренду (тест-драйв, швидкі доставки, гарантійне обслуговування) тепер доступні і в Чернігові. Розкажемо детальніше, що таке IQOS і як працює система нагрівання тютюну.

Що таке IQOS (айкос)
IQOS – це ґаджет для нагрівання тютюну, інноваційна розробка компанії Philip Morris International. Головний принцип роботи пристрою – IQOS не спалює, а лише нагріває тютюн. У той час, як в сигаретах температура горіння сягає 800 градусів Цельсія і вище, в IQOS тютюн нагрівається всього до 300-350 °C. Цієї температури достатньо, щоб отримати з тютюну звичний смак, аромат на нікотин, але не доводити до горіння.

Завдяки тому, що в IQOS тютюн лише нагрівається, а не горить, ґаджет є набагато менш шкідливою заміною курінню. У сигаретному димі містяться продукти горіння – понад 6000 хімічних речовин, у тому числі смертельно небезпечні канцерогенні смоли, аміак, чадний газ, формальдегід і т.д. З IQOS горіння немає, а отже – немає й диму з продуктами горіння. При використанні айкос виділяється на 95% менше шкідливих речовин у порівнянні з сигаретним димом.

IQOS має ще цілий ряд переваг над сигаретами. З ґаджетом немає диму, попелу, їдкого запаху гарі, як від сигарет, та пасивного куріння. Замість диму тут аерозоль, який практично не має запаху, швидко розвіюється та не в’їдається у все навколо. Тому IQOS можна використовувати в приміщенні – дома, в офісі, в машині та в багатьох закладах. Як використовувати IQOS
Все просто та інтуїтивно зрозуміло: IQOS керується однією кнопкою, про початок та кінець сеансу повідомляє вібраціями, а індикатори вказують статус заряду пристрою. Сеанс IQOS розрахований на 6 хвилин або 14 затяжок – так само, як і звичайна сигарета.

Пристрій складається з двох елементів: тримача і компактного зарядного пристрою. Всередині тримача знаходиться спеціальне керамічне лезо, яке нагріває тютюн до потрібної температури. Щоб почати сеанс, потрібно спочатку ввімкнути тримач, натиснувши до легенької вібрації кнопку на ньому. Потім вставляємо стік і чекаємо 20 секунд, поки тютюн нагріється – про це повідомить друга вібрація. За 1-2 затяжки до кінця сеансу тримач знову завібрує, а потім вимкнеться автоматично. Після сеансу потрібно дістати з тримача використаний стік, а сам тримач помістити в зарядний пристрій на коротку підзарядку.

Чи можна з IQOS кинути курити
Ні, кинути курити IQOS не допоможе. Пристрій нагріває тютюн, у якому міститься нікотин. А нікотин викликає звикання. Завдяки відсутності горіння, диму та попелу IQOS є значно менш шкідливою та більш зручною заміною сигаретам, але не способом кинути курити.

Зазначимо, що IQOS не є повністю безпечним продуктом, адже працює з тютюном та нікотином. Гаджет призначений виключно для повнолітніх курців, які не мають наміру відмовлятись від звички, але хочуть перейти на кращу альтернативу сигаретам.
Моделі IQOS та ціни
Наразі є три моделі системи нагрівання тютюну – IQOS 3 DUO, IQOS 2.4. Plus та IQOS 3 Multi. Гаджети відрізняються між собою деякими функціями та дизайном, а версія Multi – також конструкцією.

IQOS 3 DUO – остання й найпрокачаніша версія системи нагрівання тютюну. Головна фішка Duo – з ним можна використовувати 2 стіки поспіль без перерви на підзарядку. Також ця модель має smart-батарею, функцію швидкої зарядки за 10 секунд і NFC-чіп для конекту зі смартфоном. Корпус девайсу представлений у шести кольорах: білий, графітовий, золотий, синій, мідний та остання новинка, яка скоро з’явиться в Україні – аквамарин.
Ціна: 1999 грн

IQOS 2.4 Plus – це базова модель гаджета. Компактний, простий у використанні та зручний девайс. Завдяки функціональності та доступній ціні вважається найпопулярнішою версією IQOS. Цю модель часто обирають для першого знайомства з системою нагрівання тютюну. IQOS 2.4 Plus можна обрати у графітовому, синьому чи білому кольорі корпусу.
Ціна: 999 грн

IQOS 3 Multi – це пристрій формату «все-в-одному». Він не розділений на тримач та зарядний блок, як іншу моделі IQOS, а має монолітну конструкцію. Особливість Multi – з ним можна використовувати до 10 стіків без підзарядки між сеансами. Є чотири кольори корпусу: білий, графітовий, золотий та синій.
Ціна: 1999 грнУсі пристрої IQOS працюють з тютюновими стіками HEETS, розробленими спеціально для нагрівання. Є 7 смаків HEETS – 4 тютюнових різної насичености та 3 оригінальних (з ментолом, цитрусом, лісовими ягодами). Пачка стіків HEETS коштує 53 грн, на рівні пачки якісних сигарет.

Де купити IQOS у Чернігові
В фірмовому магазині бренду або замовити на сайті iqos.ua з безкоштовною доставкою.
IQOS Space у Чернігові знаходиться в ТРЦ «Голівуд» (вул. 77 Гвардійської дивізії, 1-В) і працює щодня з 10.00 до 21.00. В магазині можна купити всі моделі IQOS та аксесуари до них, всі смаки стіків HEETS, отримати консультацію та взяти IQOS на тест-драйв.

Gorod.cn.uaХочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Добавить в:


ЦентрКомплект