Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » В реабілітаційному центрі №2 шиють колекцію одягу для модного показу (відео)


Home net

В реабілітаційному центрі №2 шиють колекцію одягу для модного показу (відео)

У чернігівському навчально-реабілітаційному центрі №2 шиють колекцію одягу для модного показу «Фешн Скарбниця». Благодійники подарували дітям швейну машинку та тканини, тож цьогоріч вони дефілюватимуть у власноруч створених вбраннях. Моделі одягу розробили разом із вчителем трудового навчання та мамою учня.14-річна Альона любить погортати журнали мод, переглядати трансляції модних показів зі світових подіумів. Вона із задоволенням згадує, як дефілювала минулоріч в сукні свого улюбленого рожевого кольору.

Владислава минулого сезону у «Фешн Скарбниці» була в образі метелика. Цього разу також дефілюватиме, але найбільше їй подобається моделювати одяг.


Допомогти дітям визначитись зі своєю майбутньою професією – головна мета навчального закладу, переконана директор центру Регіна Гусак.

Автор і організатор арт-проекту «Фешн Скарбниця» Олена Рогова привідкрила завісу модного показу: «Ювілейну скарбницю будемо проводити під гаслом «Космос». Тема космос вибрана недаремно, тому що космос нас надихає, ми дивимось на небо і на зорі, і тоді приходять якісь мрії, натхнення і ми щось створюємо в нашому житті».

Про підготовку до 5-го модного показу «Фешн Скарбниця» дивіться у наступних сюжетах.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Фешн Скарбниця, модний показ, колекція одягу, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект