Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Урочистий випуск магістрів Академії ДПтС (відео)
УБП


Home net

Урочистий випуск магістрів Академії ДПтС (відео)

Вранці 8 лютого у Чернігівському Апеляційному суді свято. Саме тут відбувся випуск магістрів Академії державної пенітенціарної служби. Дипломи державного зразка отримали 35 випускників-магістрів. Вчилися вони на денній та заочній формі за спеціальністю право.Мотиви вибору навчального закладу були у кожного свої.

Владислав, випускник Академії ДПтС, магістр: «Я завжди хотів допомагати людям. А так, як у нас у суспільстві є деякі люди, котрі стають на хибний шлях, тому хотілось би бути завжди в нагоді суспільству та допомогти їм знову стати на правильний шлях».


Анастасія, випускниця Академії ДПтС, магістр: «Я дуже рада, що вибрала саме даний вищий навчальний заклад, оскільки тут багата наукова та практична база, і викладачі дуже доступно все розповідають та розказують для подальшої нашої роботи».

Частина магістрів вже працює у судах, прокуратурі, адвокатських конторах, пенітенціарній службі. Практично всі випускники, за словами керівника Академії Олексія Тогочинського, продовжують службу за здобутим дипломом.

Це вже другий випуск магістрів Академії.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Академія ДПтС, магістри, випускники, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект