Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » З травня газовики зможуть нараховувати пеню на борг (відео)

З травня газовики зможуть нараховувати пеню на борг (відео)

Населення Чернігівщини заборгувало за газ понад 510 мільйонів гривень.Причин цьому кілька, каже представник газопостачальної компанії.

«По перше, з листопада підвищився тариф на природний газ. По друге, майже на 40% зменшилась кількість отримувачів субсидії. Третя причина – це зменшення соціальних норм споживання для споживачів природного газу, тобто отримувачів субсидій, пільговиків, соціально незахищеного населення», – каже директор ТОВ «Чернігівгаз збут» Іван Луста.

На 40% скоротилася кількість людей, котрі отримують субсидії.

Іван Луста, директор ТОВ «Чернігівгаз збут»: «На сьогодні отримують субсидію лише 126 тисяч сімей. Це на 86 тисяч сімей менше, ніж в минулому році. Зрозумійте правильно, ці кошти, які раніше надавалися, як соціальна допомога, на сьогодні перейшли в боргові зобов’язання перед ТОВ «Чернігівгаз збут».

Людей закликають сплатити заборговане, інакше відключать газопостачання. До того ж, з травня 2019 року газовики зможуть нараховувати і пеню на борг.

На питання, що частині населення просто нічим заплатити по рахункам, розводять руками. Рекомендують реструктуризувати борг, або ще раз спробувати отримати субсидію.

Сподіваються і на те, що Президент та уряд розглянуть звернення депутатів від міської ради від 31 січня цього року, прийняте за ініціативи міського голови щодо можливості винаходження компенсаційних заходів за рахунок коштів державного бюджету для допомоги мешканцям Чернігова у виплаті житлово-комунальних послуг під час опалювального сезону.


Дивіться також:


12800 гривень: чернігівці прийшов «інформаційний» борг за газ (відео)

«Чернігівгаз» не має права нараховувати додаткові кубометри газу людям, які мають лічильник (відео)

Міськрада просить Кабмін допомогти чернігівцям заплатити за комуналку (відео)


Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: газ, борги, Чернігівгаз збут, Іван Луста, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект