чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » З 1 січня змінилося грошове забезпечення військових, які служать за контрактом (відео)З 1 січня змінилося грошове забезпечення військових, які служать за контрактом (відео)

Військова служба за контрактом у 2019 році зазнала змін. Стосуються вони грошового забезпечення, соціальних пільг та гарантій. Також військові частини Збройних сил України планують укомплектувати особами з високими морально-діловими якостями, які захищатимуть кордони нашої країни на Сході та стримуватимуть російську агресію.Олександр Криворучко, військовий комісар Чернігівської області: «Для нас в 2019 році на перший квартал визначено більше 450 військовослужбовців, яких ми повинні протягом січня, лютого і березня підготувати і надати документи для заключення контрактів у військових частинах».

На контракт прийматимуть осіб, які за станом здоров’я придатні для проходження служби, віком до 60 років.

Олександр Криворучко, військовий комісар Чернігівської області: «Особливістю прийняття на військову службу в 2019 році є те, що, відповідно до гендерної політики в Україні, жінків приймають на військову службу, проходять військову службу та виконують обов’язки на рівні з військовослужбовцями чоловіками. Тобто зараз на рівні з військовослужбовцями чоловіками жінки приймаються на любі спеціальності, які існують в Збройних силах України».

Дозволено також укладати контракт зі звільненими із військової служби, які визнані медкомісіями не придатними для її несення за станом здоров’я, з подальшим призначенням на визначені наказом Міноборони посади.

Олександр Криворучко, військовий комісар Чернігівської області: «Не допускається на право на укладання контракту осіб з низькими морально-діловими якостями, індивідуально психологічними якостями, схильних до зловживання спиртних напоїв, наркотичних речовин, осіб, які були засуджені за злочини середньої тяжкості і особливо тяжких злочинів, які мають дві і більше судимості за злочини невеликої тяжкості, але на момент оформлення особової справи їм було оголошено про підозру вчинених злочинів».

З 1 січня змінилося грошове забезпечення військових. Наприклад, мінімальна зарплата стрільця від 10200. Крім щомісячного заробітку виплачується одноразова матеріальна допомога під час підписання контракту. Особам рядового складу – 14800 гривень, сержантського складу – 16700 гривень.

Олександр Криворучко, військовий комісар Чернігівської області: «Військовослужбовці Збройних сил отримують грошову компенсацію за піднайом житлових приміщень. На сьогодні ця сума складає: в обласних центрах – 2550 (щомісяця), в інших населених пунктах – 1700 гривень. За наявністю 3 і більше членів сім’ї зазначений розмір грошової компенсації збільшується в 1,5 рази».

Один раз на рік можна отримати кошти для вирішення соціально-побутових питань і для оздоровлення. В обох випадках це розмір місячної зарплатні.

Олександр Криворучко, військовий комісар Чернігівської області: «За участь в операціях об’єднаних сил передбачається щомісячна доплата в розмірі, якщо військовий знаходиться на другій-третій лінії оборони, 4500, на першій лінії – 10000».

Крім того, якщо особа, яка бажає служити за контрактом, офіційно працевлаштована, то за нею зберігається робоче місце і заробіток. Пенсіонером продовжують виплачувати пенсію.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: військові, Олександр Криворучко, ЗСУ, контракт, «Дитинець»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект