Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Безкоштовно у міських автобусах їздитимуть понад тисячу 600 учнів у Прилуках (відео)

Безкоштовно у міських автобусах їздитимуть понад тисячу 600 учнів у Прилуках (відео)

З 14 січня частина школярів у Прилуках їздять у міських автобусах безкоштовно. Пільговий проїзд їм компенсує міська рада. На ці потреби з міського бюджету виділили 1 мільйон 300 тисяч гривень. Безкоштовно двічі на день зможуть їздити понад 1600 учнів з 5700. Список дітей склали у школах. До нього увійшли учні, які живуть далі, ніж за 3 кілометри від школи. До кінця минулого року такі діти їздили за 2 гривні.Восьмикласниця Олена Спіцина зранку до школи їхала за 2 гривні. Назад додому поїде безкоштовно за такими талонами. Їх вона отримала у гімназії.

«Я живу на БАМі і мені потрібно добиратися на автобусі кожен день і сьогодні я їхала за талони за 18 рік і нормально за 2 гривні. Сьогодні ми отримали 6 талонів за 19 рік і тут написано 3 гривні. А решту нам пізніше дадуть як і завжди».

Це перша прилуцька гімназія, де навчається сім з половиною сотень учнів. Нові талони на безкоштовний проїзд тут почали отримувати минулого тижня, каже заступниця директора Олена Гриценко.

«Отримують талони на пільгове перевезення діти які живуть у віддалених мікрорайонах нашого міста , військове містечко, бам, взагалі більше як за 3 кілометри від гімназії. У нас таких 308 учнів це майже 50%. Всі хочуть до нас в школу їздити на навчання.


На січень нам потрібно 8 624 талони.14 робочих днів тому в нас така цифра у лютому і наступних місяцях звичайно буде більша цифра. Талони ми отримали частково десь половину потрібної кількості минулої п’ятниці і сьогодні зранку ми вже видали дітям талони тому вони сьогодні приїхали в школу за власні кошти а назад уже будуть їхати по талонах. Обіцяли будуть довозить на цьому мабуть тижні чекаємо для того щоб їх підписати пропечатати і видати своєчасно дітям».

Рішення про безкоштовний проїзд для частини прилуцьких школярів міськрада ухвалила в грудні минулого року, каже заступник міського голови Олександр Сивенко.

«З бюджету перевізникам виділили 1 млн. 300 тис. грн. компенсації. Зберігається талонна система для обліку таких пільгових поїздок».

Безкоштовно діти добиратимуться до школи і додому. Решта поїздок по місту платна і становить 5 гривень. Восьмикласник 1 гімназії Владислав Рабуха живе в Заудаївському районі

Окрім навчання в школі він 4 рази на тиждень відвідує секцію з футболу у прилуцькій дюсш. Туди з дому юнак їхатиме вже за гроші, а це - 40 гривень на тиждень.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Прилуки, автобус, школярі, пільговий проїзд, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект