Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » У Чернігові створюють обласний реабілітаційний центр сімейного типу для учасників війни на Сході (відео)У Чернігові створюють обласний реабілітаційний центр сімейного типу для учасників війни на Сході (відео)

Реабілітаційний центр сімейного типу для тих, хто став учасником війни на Сході України. Над створенням і розбудовою такого обласного комунального закладу працюватиме рада ветеранів у 2019 році. Про це вони повідомили під час першого засідання у новому році.Планується, що центр допомагатиме бійцям і їх родинам зі всієї Чернігівської області. Проект, кажуть, пілотний, а тому попереду багато роботи, а з тим і складнощів.

Також рада ветеранів звертається за допомогою до громадськості – їм потрібний спеціаліст, який розробить проектно-кошторисну документацію для майбутніх ремонтів, і економіст, який допоможе розібратися зі всіма нюансами.

Аби заклад працював якомога швидше, всі бажаючі можуть також допомогти фінансово чи будматеріалами, прозвучало під час засідання. Крім того, рада ветеранів планує вирішити проблему у плані отримання та членами їх сімей якісних медичних послуг та пасажирських перевезень.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: реабілітаційний центр, бійці, рада ветеранів, «Дитинець»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект