Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Футболісти чернігівської команди сьогодні провели перше тренування після місяцячної відпустки (відео)Футболісти чернігівської команди сьогодні провели перше тренування після місяцячної відпустки (відео)

«Десна» вийшла з відпустки: футболісти чернігівської команди у четвер, 10 січня, провели перше тренування на стадіоні імені Гагаріна після місяця відпустки. Протягом чотирьох днів вони тренуватимуться та проходитимуть медогляд у Чернігові. Після цього – полетять на тренувальний збір до Анталії. Побувала на тренуванні і наша знімальна група.«Відпочивати нікуди не літав. Весь час знаходився в Одесі, більше з дітьми. З дітьми більше часу провів, тому що сім’я знаходилася в Одесі. І приїхав, скучив за роботою, за хлопцями. З позитивними емоціями готуємось», - розповідає про відпустку воротар Євген Паст.

Андрій Якимів – півзахисник: «Тільки перший день, ще треба от зараз втягуючі тренування, тоді вже саме прийде в голову. Відпустку провів вдома з рідними і їздив відпочивати на море».

Головний тренер футбольного клубу «Десна» Олександр Рябоконь: «3-4 дні будемо працювати в одно та дворазовому режимі в Чернігові, також команда пройде медогляд. Поки що на даний момент контракт із жодним футболістом не розірваний. Також із жодним новим футболістом поки не підписані контракти».

У ніч із 15 на 16 січня футболісти чернігівської «Десни» полетять до Туреччини на футбольний збір. Там вони перебуватимуть до 31 січня.

«Буде декілька ігор, мабуть, 4-5 ігор зіграємо. Це будуть команди вищих ліг Румунії, Азербайджану, Данії, Сербії» - розповідає головний тренер футбольного клубу «Десна».

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ФК «Десна», футболісти, стадіон Гагаріна, UA: Чернігів

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект