Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Кінний атракціон для дітей: залишити чи прибрати? (відео)Кінний атракціон для дітей: залишити чи прибрати? (відео)

Про коней, що катають дітлахів на Красній площі, говорили на першій розширеній нараді в мерії 2 січня.До «Муніципальної варти» звернулися матері загиблих бійців АТО, які просили прибрати атракціон з-під пам’ятної стели загиблим. В міській раді кажуть, вже не одноразово розмовляли з власниками коней, аби ті дотримувалися порядку. Все марно.

За словами представника «Муніципальної варти», власники коней не завжди дотримуються визначеного для них місця та маршруту. Не задовольняє представників влади і зовнішній вигляд коней і самих людей, що їх обслуговують. Кінні атракціони кажуть, є у інших містах, але це більш цивілізовано і нікому не заважає: ні транспорту, ні пішоходам.

Звертають увагу чиновники і на не здоровий вигляд деяких тварин. Пропонують зробити ветеринарну перевірку.

Конячки на центральній площі подобаються дітлахам. Дорослі також вважають це припустимим, хоча, як і чиновники, звертають увагу на зовнішній вигляд тварин.

Міський голова дав доручення, вивчити ситуацію і за результатами зимових свят зробити висновки.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: кінний атракціон, Муніципальна варта, Красна площа, поні, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект