Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Надзвичайники перевіряють оселі: за минулу добу на Чернігівщині сталося 6 пожеж у житловому секторі (відео)Надзвичайники перевіряють оселі: за минулу добу на Чернігівщині сталося 6 пожеж у житловому секторі (відео)

Надзвичайники проводять рейди по будинках приватного житлового сектору Чернігівщини. Перевіряють прилади опалення, печі та нагадують людям основні правила пожежної безпеки.Євгеній Дубина, речник управління ДСНС України в області: «В умовах зимового періоду рятувальниками приділяється належна увага проведенню профілактичної роботи серед мешканців населених пунктів. Зокрема, під час рейдових перевірок рятувальники приділяють більшу увагу оселям, де мешкають самотні громадяни похилого віку, багатодітні та неблагонадійні родини. Вони перевіряють стан пічного опалення та дають поради мешканцям, як безпечно поводитись у побуті. Головна мета цих заходів, які проводяться на території області підрозділами ДСНС України, це попередити пожежі в житловому секторі та найголовніше – попередити загибель людей на пожежах».

За минулу добу в області сталося 7 пожеж, серед яких 6 у житловому секторі.

Ніна Луценко, речниця управління ДСНС України в області: «Причинами пожеж послужила необережність під час куріння, необережне поводження з вогнем та порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення».

«Шановні громадяни, управління держслужби України з надзвичайних ситуацій закликають дотримуватися правил пожежної безпеки, завжди дбати про протипожежний стан власної оселі, зокрема, не залишати дітей без нагляду, не дозволяти гратися їм з сірниками, слідкувати за станом електромереж та не перевантажувати їх, не палити у ліжку», - наголосила Ніна Луценко.

Виходячи з помешкання громадян закликають не залишати електроприлади увімкненими. Якщо будинок опалюється піччю, дбати про її належний стан. Не користуватися старими обігрівачами та утримуватися від паління в оселі.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: рятувальники, пожежна безпека, ДСНС, «Дитинець»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект