Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Городнянців просять принести на місцеву ковзанку зайві ковзани, аби інші могли покататися (відео)Городнянців просять принести на місцеву ковзанку зайві ковзани, аби інші могли покататися (відео)

«Подаруй ковзани» – таку благодійну акцію запустили у Городні. Всім містянам пропонують принести на місцеву ковзанку непотрібні або зайві ковзани, щоб ті, у кого їх немає, мали змогу покататися. Чому виникла така ідея та хто приніс перші ковзани, бачила Олександра Денисенко.Галина Волочок приміряє свої ковзани на 9-річну Софію Прохоренко. Дівчинка каже: почала кататися на ковзанах минулого року.

«Минулого року стала вперше. – А хто тебе навчив? – Ніхто, я сама встала і все. Тітка Альона, мамина сестра. – Це вона тебе вперше повела на ковзанку, мабуть? – Так».

Софія разом із сестрою приїхала до Городні із Чернігова. На ковзанку дівчат привела бабуся – Тетяна Лепехо. Каже: почули про те, що на місцевій ковзанці запустили благодійну акцію. Тож прийшли покататися.

«Я вчора в Інтернеті читала, що хтось має принести. Я там виросла вже, скажу мамі, щоб принесли. Ну, ми так і йшли з надією, що, мабуть хтось принесе, бо Софія дуже хоче на ковзанах покататися».

Ковзани, які Галина Волочок першою подарувала місцевій ковзанці, Софії підійшли. Ідея такої благодійної акції виникла в Олени Яцкової – начальниці відділу культури, сім’ї, молоді та спорту Городнянської міської ради, каже Галина. Вона також працює у цьому відділі.

«Декілька років поспіль заливається каток і приходять люди відпочивають тут. І два роки поспіль у нас приїжджали люди, які давали на прокат ковзани, але цього року вони виїхали із міста. І тому, я думаю, у неї виникла така ідея, що ми можемо всім містом, у кого десь якісь, може, маленькі ковзани, якісь десь, може, там на чердаку лежать чи на горищі. Щоб люди принесли і мали змогу брати ті люди, у яких немає змоги купити собі ковзани.
У мене була мрія навчитися кататися на ковзанах, але так я її не втілила в життя, тому я просто віддам сюди, хай, може, якась дитинка покатається, навчиться».

Другим свої ковзани приніс голова Городнянської об’єднаної територіальної громади Андрій Богдан.

«Я придбаю гарні ковзани собі, щоб грати у хокей. А це фігурні ковзани, які кататися. Хай люди катаються».

Всі ковзани зберігатимуться у Володимира Пилипенка – керівника комунального підприємства «Старт», яке обслуговує ковзанку.

«Якби був прокат, було б до 40-50 чоловік у такий день – робочий. А у вихідний було б і до ста чоловік», - каже Володимир Пилипенко.

Серед городнянців є й ті, хто приходить покататися зі своїми ковзанами. Валерій Московкін катається сам, потім дає ковзани товаришам.

«Це взагалі добре. Дуже хороша ініціатива. Але, ви розумієте, як я думаю, все безкоштовне не цінується. І ковзани, насправді, дуже просто «вбити» – раз заїхати на якийсь асфальт і ковзани їхати вже не будуть. Люди повинні їх цінувати. Я підтримую людей, які віддають ці ковзани. Але треба чи то залучити якусь відповідальність, вселити в людей, які беруть ці ковзани», - розповідає житель Городні Валерій Московкін.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Городня, ковзани, UA: Чернігів

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект