Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » З початку епідсезону на Чернігівщині зареєстровано 2 летальні випадки від грипу (відео)З початку епідсезону на Чернігівщині зареєстровано 2 летальні випадки від грипу (відео)

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року. Про це повідомляє Чернігівський обласний лабораторний центр.За перший тиждень 2019 року по місту Чернігові захворіло 2364 особи, з них дітей – 1456. Рівень захворюваності нижче епідемічного порогу на 15%.

Спочатку епідсезону зареєстровано 2 летальні випадки від грипу в Бахмацькому та Борзнянському районах.

У Чернігові вакцинована проти грипу 3181 особа, в тому числі 1042 дітей.

Нагадуємо, для того, щоб не допустити зростання захворюваності на грип та ГРВІ цьогорічні зимові канікули в школах Чернігова продовжили до 13 січня.

Однак, для профілактики інфекцій медики радять уникати місця скупчення людей, дотримуватися гігієнічних правил, частіше мити руки, провітрювати приміщення, вживати продукти багаті на вітаміни та мінеральні речовини. При перших ознаках захворювання, необхідно залишатися вдома та звертатися до свого сімейного лікаря.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: грип, ГРВІ, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект