Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » 15 видів млинців вчили готувати жінок з обласного Центру зайнятості (відео)15 видів млинців вчили готувати жінок з обласного Центру зайнятості (відео)

Кулінарний майстер-клас для жінок, які шукають роботу, влаштував напередодні Різдва Центр зайнятості. Учасниць заняття вчили випікати млинці на професійній кухні чернігівського центру профтехосвіти.Професійні кухарі ділилися рецептами випікання 15 видів млинців: дріжджові, з пшоном і шкварками, з припічкою, з зеленню, грибами, налисники з яблуками, кисломолочним сиром, гарбузом та родзинками, ягодами і джемом.

Опановувати кулінарні рецепти приготування млинців та налисників господині приходили навіть з дітьми.

Подібні заняття обласний центр зайнятості вже другий рік влаштовує в рамках культурно-просвітницького проекту «Збережемо традиції предків».

Захоплення кулінарією, як і будь-яке хобі, може стати джерелом доходу, переконані у центрі зайнятості. Тим, хто вирішить розпочати свій маленький бізнес у сфері надання послуг, у Центрі зайнятості можуть надати одноразову матеріальну допомогу – від 15 до 70 тисяч гривень. Також в службі зайнятості діє програма навчання осіб старше 45 років. Вони мають можливість отримати ваучер на навчання та здобути нову професію, затребувану на ринку праці.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: центр зайнятості, млинці, «Дитинець»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект