Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Глінтвейн-паті по-чернігівські (відео)Глінтвейн-паті по-чернігівські (відео)

Незважаючи на доволі морозну погоду, ввечері 7 січня у центрі Чернігова багатолюдно. Містяни очікують справжнього феєричного дійства під назвою «Глінтвейн-пані».

Вперше на Красній площі вариться різдвяний напій – глінтвейн у присутності всіх бажаючих.Організатори заходу кажуть, хочуть зробити його традиційним.

Для того, щоб пригостити всіх охочих гарячим вином, кращі чернігівські сомельє варили цілий казан глінтвейну і показали майстер-клас приготування напою.

Євген, сомельє: «Найкращий глінтвейн вариться без кипіння. Тобто саме вино не повинно кипіти, а має бути тільки підігріто до 80 градусів. За основу береться червоне або біле сухе вино. Прянощі, які ми сьогодні додавали, це кориця та гвоздика. Мед для підсолоджування вина – по смаку. Цитруси, а також можна додати ізюм або яблука».

Організатори глінтвейн-паті приготували і вікторину. Переможці отримували сертифікати на дегустацію вина.

Першою смакувала гарячий напій одна з ідейних натхненниць заходу – Катерина Литвин.

Ініціатори дійства готували напій суто по-чернігівські, додавши до глінтвейну чернігівське бренді.

Усі бажаючи могли не лише зігрітися гарячим напоєм, а й скуштувати бюргери, поспівати разом з чернігівськими виконавцями українських пісень, послухати щедрівки на сучасний лад, і таким чином продовжити собі святковий настрій.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: глінтвейн, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект