Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » На рядженому коні колядують учні у Новгороді-Сіверському: так збирають гроші на шкільні концерти (відео)На рядженому коні колядують учні у Новгороді-Сіверському: так збирають гроші на шкільні концерти (відео)

На рядженому коні - з колядками. Так сьогодні учні Новгород-Сіверської школи №2 вітали містян з Різдвом. Цій традиції 7 років, сказала педагог-організатор школи Катерина Рушакова. Учні колядують протягом всього періоду Святок – від Різдва до Водохрещі. Зібрані гроші витрачають на організацію шкільних свят. Олексій Коцебчук - далі.Цей гурт колядників – учні 2-ї Новгород-Сіверської школи. Тутешні школярі колядують на Різдвяні Святки - протягом дванадцяти днів після Різдва. Учнівський вертеп вітає містян колядками. Обходять установи, організації.

Продавці та покупці цього магазину стали свідками різдвяної вистави.

З наколядованим гурт сідає на санчата. Їдуть містом співаючи колядки. На одній з вулиць до групи колядників приєднався пес.

Наступна зупинка колядників - районний терцентр. Його мешканців – стареньких, одиноких людей, вітають з Різдвяними святами.

Колядувати в місті для цих школярів – традиція. Їй 7 років. У санчата впряжений кінь Орлик. Вбрання школярі приносили з дому, деякі – подаровані жителями Новгород-Сіверщини, каже Катерина Рушакова.

«Костюми збираємо. Деякі у школі були, деякі діти приносять, беремо у бабусь, дідусів, у скринях. Назбирали, одягнуті». У кожного зі школярів – своя роль у вертепі.

Наколядовані солодощі – колядники розділять між собою. Гроші – витратять на організацію шкільних свят.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Новгород-Сіверська школа, колядки, Різдво, UA: Чернігів

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект