Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » 6 людей із обмороженням нині знаходяться в обласній лікарні у Чернігові (відео)6 людей із обмороженням нині знаходяться в обласній лікарні у Чернігові (відео)

6 людей із обмороженням нині знаходяться в обласній лікарні у Чернігові. Про це UA: Чернігів сказав завідувач опікового відділення обласної лікарні Віктор Яременко. Всього з початку року до лікарні звернулися 7 людей із обмороженнями, 5-м з них провели операції з ампутації.Безпритульну Валентину Козлову забрала швидка з обмороженням обох ніг. Жінка каже, не зверталася до лікаря, поки не почали гноїтися ноги.

Пацієнтка Чернігівської обласної лікарні Валентина Козлова розповідає:
«Мене забирали як безпритульну з вулиці. «Швидка» привезла сюди, в обласну лікарню. Обмороження отримала й ходила. Поки взагалі не змогла ходити. Вони зробили все, що можна було - операцію. За це дякую, я залишилася живою».

Нині тут, в опіковому відділенні обласної лікарні, перебуває 6 пацієнтів з обмороженням ніг. Завідуючий опіковим відділенням Віктор Яременко розповідає, більшість звертається до лікарні, коли починається загноювання.

«З глибокими відмороженнями, які йдуть на ампутацію стоп, кінцівок, пальців, плюс проводиться ампутація по стегна. З гангреною – це запущені випадки. Вони звернулися коли почався гній, зловонний запах, от вони тоді вже звертаються. Самолікуються, лікуються, навіть деякі самоампутуються. Більшість це люди, які зловживають алкоголем».

Віктор Яременко каже, у випадку підозри на обмороження, треба звертатися до лікарів. Відігрівати обморожені місця гарячою водою не можна.

«Поступово відтаювати, гарячий чай, зайти в приміщення тепле і отримати допомогу, самодопомогу провести. Поступово, ватно-марлеві пов’язки і потихеньку вони самі відтають. Без гарячої води, бо їде тромбоз судин».

Торік, як сказав Віктор Яременко, до обласної лікарні звернулися 25 пацієнтів з обмороженням.

За словами головного спеціаліста відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Олега Ольчедаєвського, у Чернігові діє вісім пунктів обігріву. Шість із них – цілодобові. В першій, другій, третій та четвертій міських лікарнях, а також в обласному центрі радіаційного захисту населення та центрі соціальної адаптації безпритульних. Ще два пункти – у приміщеннях територіальних центрів соціального обслуговування в Деснянському та Новозаводському районах. Вони відкриті із восьмої ранку до п’ятої вечора.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: обмороження, мороз, Віктор Яременко, UA: Чернігів

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект