Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » У Чернігові у ветеринарно-стерилізаційному центрі «Крок до тварин» зимують 80 тварин (відео)У Чернігові у ветеринарно-стерилізаційному центрі «Крок до тварин» зимують 80 тварин (відео)

Будка застелена сіном та вольєр з дерев’яною стружкою. В таких умовах зимують тварини у ветеринарно-стерилізаційному центрі «Крок до тварин» у Чернігові. Зараз їх тут 80. 45 живуть у вуличних вольєрах, 35 - у приміщенні. Умови зимівлі бачила Дар’я Янушкевич.Це Кося. Їй 7 місяців, 2 з них вона провела у пункті тимчасового утримання тварин, зараз це ветеринарно-стерилізаційний центр. Косю врятували з-під автомобільних коліс.

«Була витягнута з під колес автомобіля, її вивезли за місто і вона тинялася по дорозі і декілька раз чуть не потрапила під колеса і її довелося забирати. Ми її стерилізували, вона дуже добра і молода собачка», - розповідає керівник КП «Ветеринарно-стерилізаційний центр «Крок до тварин» Тетяна Діденко.

На зиму будку Косі застелили сіном, підлогу вольєру - дерев’яною стружкою.

«Важлива сама стружка не тирса, бо нам пропонували тирсу але вона забиває тваринам дихання і є небезпечним , тому тирсу не беремо, беремо лише стружку. Якщо у когось є змога з нами поділитися і нам доставити. Додатково сіном утеплили адже коли сильний мороз їм було більш комфортно. А в вольєрах підлога бетонна ми її вкрили стружкою аби було простіше і прибирати і собакам в ноги коли більш менш нормально. Тварин, які знаходяться на вулиці, перевели на більш поживний корм, він дорожчий але варіантів у нас немає».

З обмороженнями у ветеринарно-стерилізаційному центрі тварин нема і поки не було, розповіла Тетяна Діденко.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ветеринарно-стерилізаційний центр, собаки, UA: Чернігів

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект