Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Різдво з копами. Окуляри, що імітують сприйняття реальності нетверезими, катання з поліцейськими (відео)Різдво з копами. Окуляри, що імітують сприйняття реальності нетверезими, катання з поліцейськими (відео)

Свята не привід забувати про власну безпеку. Особливо на дорозі. Діти та дорослі 2 години різдвяного дня у майже 30 містах України провели з патрульними поліцейськими. Спецзасоби, дорожні знаки, регулювальники і навіть спроба перевірити, як воно бути п’яним на тверезу голову.

Акція «Різдво з копами» відбулася вже вдруге.Окуляри дають можливість побачити, як, скажімо, відстань сприймається напідпитку.

Шкільний офіцер та офіцерка поліції пояснюють малюкам правила дорожнього руху, як переходити дорогу, як переконатися, що це безпечно. А ще, як читати знаки регулювальників, або ж самим спробувати себе у їх ролі.

Черги шикуються і щоб покататися в патрульних екіпажах.

Такі акції проводять аби сформувати розуміння, що поліція нині не каральний орган. Їх завдання, перш за все, допомогти і пояснити, і де межа між тим, що можна, і що ні. Діти після таких заходів краще запам’ятовують правила.

Акцію планують зробити традиційною.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Різдво, поліцейські, діти, «Дитинець»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект