Мрії Лускунчика (відео)

Вже другу дитячу роботу до Нового року спеціально для найменших театралів підготували артисти Молодіжного театру. До Святого Миколая це була вистава «Дивний сон напередодні свята», а зараз за мотивами Ернста Теодора Гофмана «Лускунчик». Та це не класична казка-повість, які всі знають, а тому має назву «Мрії Лускунчика».Оксана Кравчук, як автор сценарію зробила все інакше, додала і деяких героїв. Інна Атрощенко вигаданий персонаж. Вона лялька, над якою познущався вередливий парубок, від того вона має чудернацький вигляд.

Історія навчає дітлахів бережно ставитися до своїх іграшок та не ображатися на батьків, якщо вони сварять. Адже потрібно зробити висновок та виправити свої помилки.

Актори також полюбили цю нову для них виставу. Руслана Остапко вжилася в образ злої мачухи, яка з рештою стає мишинею. Зізнається, грати для юного глядача, комфортно.

Малеча не відриваючи очей від артистів, всерйоз засуджувала дії злих героїв і співчувала дівчинці, яку всі ображають.

Зробити цікаву річ для дітей запропонував Юрій Кравчук, який вигадав та довірив артистам втілити в життя розважально-музичну програму «Побрехеньки 17-го кварталу». Та сам він скромна людина, а тому себе режисером не вважає. Каже, трупа зробила все сама.

Маленькі глядачі також сидять за гарними столами, пригощаються соком та спостерігають за дійством. Адже в молодіжці піклуються про своїх шанувальників завжди. Юрій Кравчук каже, завтра він звільняється з філармонійного центру, в якому працював до цього часу і приходить в Молодіжний театр, який для нього вже знайомий, адже він тут працював директором до 2000 року. Сподівається, що вистачить сил, аби зробити цей театр ще більш цікавим.

А у молодіжці, як у родині, всі готові допомогти і працювати ще більш натхненно. Та й до цього вони не сиділи склавши рук, випустили в світ 4 прем’єри і це за половину театрального сезону.

2018 рік видався багатим на випробування, підбивають підсумки актори. Але є надії, що з приходом нового року все зміниться. І звичайно, тільки в найкращий бік.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Молодіжний театр, вистава, Лускунчик, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект