Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Соколов більше не радник голови ОДА. Ткач досі працює (відео)Соколов більше не радник голови ОДА. Ткач досі працює (відео)

Екс-мер Чернігова більше не радник голови ОДА. Під тиском громадськості і після чисельних актів голова обладміністрації звільнив свого радника Олександра Соколова.Рішення звільнити Соколова Мисник прийняв ще до Нового року. Повідомляє видання «Свобода ФМ».

Нагадаємо, Президент призначив Олександра Мисника 28 листопада. Вже на початку грудня той призначив своїми радниками колишнього мера Чернігова Олександра Соколова та екс-очільника «Обленерго» Володимира Ткача. Одразу ж розгорілися акції протесту проти цих одіозних особистостей. Проти виступили представники патріотичних організацій та добровольці. Згодом своє бачення висловили і представники бізнесу та громадськість.

Осередок соцпартії почав збирати підписи проти можливого призначення Соколова і Ткача на посади заступників голови ОДА, і звільнення їх з посад радників. За тиждень понад 4 тисячі чернігівців та чернігівок поставили свої підписи під цим зверненням.

На сесії обласної ради їх передали голові ОДА. Тоді він мовчки і без реакції забрав пачку підписів. Проте вже за кілька днів звільнив Соколова, йдеться в матеріалі.

За даними видання, Соколов звільнив кабінет і не з’являється в ОДА. Проте Володимир Ткач, проти котрого теж виступала громадськість, і досі працює.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Олександр Соколов, Володимир Ткач, Олександр Мисник, радник, голова ОДА, «Дитинець»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект