Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » У туристичному центрі дітей знайомлять з українськими традиціями (відео)У туристичному центрі дітей знайомлять з українськими традиціями (відео)

У Чернігівському туристично-інформаційному центрі для найменших жителів міста проводять майстер-класи, показують мультики та читають казки. Це все частина великої святкової програми, яка розпочалась ще в грудні.У центрі батьки мають змогу залишити дитину і не хвилюватись, що вона занудьгує.

Катерина Литвин, заступник начальника управління культури та туризму ЧМР: «Якщо дитина каже, я хочу почитати, то у нас є книжечка, яку ми написали до 19 грудня – Дня Святого Миколая. Також ми показуємо мультфільм зроблений за мотивами цієї казки. Ми розмальовуємо, вирізаємо, ліпимо, говоримо, розповідаємо… Господи, що ми тут тільки не робимо. В усякому разі діти виходять задоволені, а це для нас найважливіше».

Усе це абсолютно безкоштовно.

Катерина Литвин каже, що коли центр лише почав роботу, батьки не вірили, що таке можливо, - залишити дитину на кілька годин у місті, де її розважать, і при цьому нічого не заплатити.

До Нового року центр працював за тематикою резиденції казкового Дідуся. Тепер тут розповідають дітям про свято Різдва.

У центрі зараз постійно працюють двоє співробітників. Щодня тут буває близько півсотні дітей, каже пані Литвин.

Центр продовжуватиме роботу і надалі. В планах зокрема запуск клубу з вивчення англійської та школа амбасадорів.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: туристичний центр, діти, Катерина Литвин, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект