Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Що принесе чернігівцям рік Свині? (відео)Що принесе чернігівцям рік Свині? (відео)

Маша – поросятко. І їй 3 місяці. У хліві чернігівки пані Лідії вона живе від початку грудня і вже полюбилася господині.Маленька паця дуже охайна. Любить молоко, сметану і моркву. А також спати на теплому кожусі.

Жінка тримала порося і раніше, втім Маша з’явилася у родині Іванченків саме напередодні нового року не випадково.

Лідія Іванченко, господиня: «У мене донька народилася в рік свинки. Це її рік. І ми з онуком вирішили ось таке придумати – завести свинку».

Господарям Маша має принести особливе щастя. А любов, мир і благополуччя у рік жовтої земляної свині зірки віщують усім українцям.

Алла Антонова, астро-психологиня: «2019 год принесет удачу. Также они смогут продвинутся по карьерной лестнице и совершить очень большие дела в своей карьере, а также создать семью. Хорошие планеты будут заходить в позитивные моменты не только для города Чернигова, но и для страны».

Прийдешній рік має бути останнім роком трансформації для країни, що почалася ще у 2004. Тож серйозні позитивні зміни мають торкнутися не лише Чернігова, а й усіх його жителів.

Алла Антонова, астро-психологиня: «2019 год будет еще труден, но каждый должен понимать, что у нас должны быть такие качества, как порядок, дисциплина, контроль и уверенность в том, что все будет хорошо».

Чернігівці вже відкривають для миролюбної свині свої домівки та серця. За китайським гороскопом вона змінить рік собаки вже на початку лютого.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: рік свині, «Дитинець»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект