школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Що принесе чернігівцям рік Свині? (відео)

KIA

Що принесе чернігівцям рік Свині? (відео)

Маша – поросятко. І їй 3 місяці. У хліві чернігівки пані Лідії вона живе від початку грудня і вже полюбилася господині.Маленька паця дуже охайна. Любить молоко, сметану і моркву. А також спати на теплому кожусі.

Жінка тримала порося і раніше, втім Маша з’явилася у родині Іванченків саме напередодні нового року не випадково.

Лідія Іванченко, господиня: «У мене донька народилася в рік свинки. Це її рік. І ми з онуком вирішили ось таке придумати – завести свинку».

Господарям Маша має принести особливе щастя. А любов, мир і благополуччя у рік жовтої земляної свині зірки віщують усім українцям.

Алла Антонова, астро-психологиня: «2019 год принесет удачу. Также они смогут продвинутся по карьерной лестнице и совершить очень большие дела в своей карьере, а также создать семью. Хорошие планеты будут заходить в позитивные моменты не только для города Чернигова, но и для страны».

Прийдешній рік має бути останнім роком трансформації для країни, що почалася ще у 2004. Тож серйозні позитивні зміни мають торкнутися не лише Чернігова, а й усіх його жителів.

Алла Антонова, астро-психологиня: «2019 год будет еще труден, но каждый должен понимать, что у нас должны быть такие качества, как порядок, дисциплина, контроль и уверенность в том, что все будет хорошо».

Чернігівці вже відкривають для миролюбної свині свої домівки та серця. За китайським гороскопом вона змінить рік собаки вже на початку лютого.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: рік свині, «Дитинець»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект