Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Востаннє у цьому році у міському палаці культури відіграли казку «У пошуках новорічної зірки» (відео)

Востаннє у цьому році у міському палаці культури відіграли казку «У пошуках новорічної зірки» (відео)

Один із цієї компанії ельфів загубив Новорічну зірку. Тепер він та його подруга мають віднайти від неї промінці. Історія побудована на подорожі цих двох героїв різними місцинами та знайомству із іншими персонажами.Відтак у сюжетну лінію вплетені акробатичні, танцювальні та співочі номери.

Ірина Должикова, директорка Чернігівського міського палацу культури, каже:
«Усі наші десять казок – усі проходять з аншлагом, у нас немає навіть жодного вільного місця. І виходять діти, я дивлюсь, - це щасливі очі дітей. А для нас це найголовніше. Ми цим уже щасливі. Усі наші колективи міського палац культури, багато дітей задіяні на сцені. Це перш за все для них досвід як для танцюристів і як ось циркова студія, вокальна студія, усі діти беруть участь і для них це своєрідний досвід на сцені і вони самі отримують задоволення від цього.

Сама казка вона у нас і музична і ігрова. Тобто, діти в залі зможуть і розім’ятися, і поспілкуватися із артистами, і взяти участь в ігротеці».

Прикладом взаємодії між артистами та глядачами є ось таке перекидання надувними пончиками.

Урешті промандрувавши королівствами фей та солодощів, ельфи знаходять головну героїню – Новорічну Зірку.

У міському палаці культури це була остання новорічна вистава для дітей. Святкові майстер-класи – ще проводитимуть. Також працюватиме і резиденція Святкового дідуся – до 29 грудня, тож усі охочі встигають написати йому листа. Крім того, можна буде розраховувати на відповідь. Кожне послання персоналізоване, розповіла ЮА:Чернігів директорка палацу культури Ірина Должикова. Для цього попередньо працівники закладу питають батьків про загальні речі, які любить їх дитина.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: міський палац культури, Ірина Должикова, вистава, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект