Нормовен

Ялинка мера. День другий (відео)

Сьогодні, 24 грудня, у міському палаці культури імені Радченка відбулася вистава музичної казки «У пошуках новорічної зірки» за підтримки чернігівського міського голови Владислава Атрошенка.На відвідувачів, як і вчора, очікувало яскраве костюмоване шоу зі спецефектами і трюками.

Перед тим, як показати казку, для дітей провели майстер-клас, веселі ігри та дитячий квест. Хлопчиків і дівчаток зустрічали казкові герої та аніматори. Бажаючим робили аквагрим і новорічне фото на згадку.

Привітав учасників новорічного дійства мер міста Владислав Атрошенко.

Для того, щоб подарувати дітям справжнє диво, на одній сцені зібрались найталановитіші танцюристи, вокалісти, акробати.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Це вже другий день як проводиться новорічна ялинка. Ми проводимо 4 заходи, які охоплюють близько 1800 дітей. Ці заходи проводили управління освіти, управління спорту, управління культури. Запрошували дітей учасників АТО, загиблих учасників АТО, дітей з малозабезпечених сімей, дітей сиріт, дітей переможців олімпіад, відмінників освіти. Тому тут присутні максимально всі дітки міста Чернігова, усіх прошарків і груп. Я їм всім бажаю здоров’я міцного, гарної долі, бажаю, щоб ці канікули пройшли гарно і весело. Ми їм даруємо подаруночки. В цьому році подарунки більш серйозні. Собівартість одного подарунка 130 гривень. Думаю, ми все зробили, щоб наші діти були щасливі в ці дні».

Після закінчення вистави на дітей очікували солодощі та подарунки. Глядачі були приємно здивовані виставою і ділилися своїми враженнями.

До того ж тривають шкільні канікули і діти насолоджуються активним відпочинком.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ялинка мера, Владислав Атрошенко, діти, подарунки, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект