Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » У Чернігові презентували нову кінострічку «Позивний «Бандерас» (відео)У Чернігові презентували нову кінострічку «Позивний «Бандерас» (відео)

Останнім часом на екрани виходить усе більше українських фільмів. 11 жовтня в прокаті з’явилася стрічка «Позивний «Бандерас», презентація якої відбулась 8 грудня у Чернігівському обласному молодіжному центрі.Кіно створено за однойменною книгою. Її автори, які одночас виступили сценаристами, кажуть, що їх зацікавила проблема розмежування територій, на якій відбуваються бойові дії, коли вчорашні сусіди раптом опиняються по різні боки барикад.

Сценаристи кажуть, що режисер фільму хотів зробити максимально правдиву стрічку.

Міністерство оборони України також допомагало у зйомках. Військові надали бойову техніку, армійців для масовки та консультували творців фільму. Актори якийсь час провели на полігоні спецназу, їх тренували як справжніх бійців без жодних поблажок.

«Позивний «Бандерас» у прокаті з жовтня і за цей час його переглянули різні глядачі. Сценаристи кажуть, що про фільм відгукуються схвально.

Автори кажуть, що на цьому зупинятися не планують. На черзі фільм під назвою «Стус».

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: кіно, «Позивний «Бандерас», війна, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект