Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » На Чернігів суне сильний снігопад (відео)На Чернігів суне сильний снігопад (відео)

Як повідомляють у чернігівському обласному центрі з гідрометеорології найближчим часом відбудеться значне погіршення погодних умов, спричинене фронтами південного циклону, який рухається на Україну з Туреччини.Інна Овсєєнко, черговий синоптик:
«Сегодня ночью ожидаются осадки в виде дождя и мокрого снега. Местами по территории Черниговской области, больше южные районы нашей области, ожидаются самые обильные осадки и плохие погодные условия ожидаются днем 12 числа. Мы ожидаем сильный снег, ветер, местами усиление ветра до 15-17 м/с, налипание мокрого снега, метель, на дорогах переметы. Температура воздуха пока будет в пределах нуля градусов, ночью -2. 13 и 14 декабря тоже будут осадки связанные с этим циклоном, но не такие интенсивные. Будет небольшой снег. В воскресенье осадки прекратятся и температура воздуха понизится: ночью до 3-8 мороза, днем будет где-то минус 2-4 градуса».

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області звертається до водії і пішоходів, ретельно дотримуватись правил безпеки дорожнього руху. Особливо актуально це з приходом зими. Коли світловий день значно коротшає, а видимість на дорозі ускладнює сніг, дощ та туман.

Погодні умови впливають на стан покриття. Тому як ніколи постає питання дотримання безпечної швидкості, дистанції руху та маневрування.

Перше правило зимової їзди – повільно та обережно. Дорожні служби закликають водіїв до обов’язкового використання зимової гуми та пристроїв проти ковзання на колесах. Автотранспорт має бути укомплектований тросами та лопатами. Пішоходам радять носити світловідбиваючі елементи на взутті та обязі.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: снігопад, синоптики, прогноз погоди, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект