Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » У міській раді вітали з Днем місцевого самоврядування (відео)У міській раді вітали з Днем місцевого самоврядування (відео)

7 грудня у залі засідань міської ради відбулись урочисті збори з нагоди Дня місцевого самоврядування. Заступник міського голови Олександр Ломако привітав присутніх зі святом, який відзначається в Україні уже 28 років, і нагадав, що Чернігів здобув своє право на самоврядування ще 1623 році разом з Магдебурзьким правом, та дав оцінку роботи команди міської ради.Почесними грамотами міської ради та виконавчого комітету, подяками міського голови та профспілок нагородили винуватців свята, серед яких досвідчені управлінці та керівники підрозділів міської ради. Кожен з них по-своєму сприймає подяку та це свято.

На сьогодні у Чернігівській міській раді 340 співробітників. З них посадових осіб 316, серед них 50 магістрів державного управління, з яких 10 випускник Національної академії державного управління при Президентові України. Середній вік працюючих у міській раді нині становить 36-45 років, 220 осіб віком до 42 років.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Днем місцевого самоврядування, міська рада, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект