Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Візит до Чернігова Предстоятеля Української Православної Церкви Київського Патріархату Святішого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета
УБП


Home net

Візит до Чернігова Предстоятеля Української Православної Церкви Київського Патріархату Святішого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета

Традиційно у День святої великомучениці Катерини та Преподобного Меркурія Чернігівського, що відзначається 7 грудня, у Катерининській церкві відбулася урочиста літургія яку очолив Святіший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.
Це вже десятий візит до Чернігова Святішого Патріарха. Зустрічали його голова облдержадміністрації Олександр Мисник, голова обласної ради Ігор Вдовенко, духовенство, віряни та громадськість. Хресною ходою вони пройшли до храму Святої Катерини де Патріарха зустріли хлібом та сіллю і подяками за працю над створенням в Україні Єдиної помісної церкви.
З нагоди храмового свята, Патріарх Філарет провів Божественну літургію та молебень. Святішому Патріарху співслужили – архієпископ Чернігівський і Ніжинський УПЦ КП, керуючий Чернігівською єпархією Євстратій та духовенство храму.
Після літургії Патріарх Філарет поспілкувався з представниками засобів масової інформації. Він зазначив, що 15 грудня відбудеться об’єднавчий собор, на якому три церкви об’єднаються в одну помісну церкву. Собор має затвердити Cтатут нової церкви і обрати предстоятеля. Після цього новий голова поїде до Константинополя за Томосом.
На запитання – чи готовий він очолити нову помісну церкву? Святіший Патріарх спитав: – Патріарх я чи ні? – Звичайно ж Патріарх! – в один голос заголосили журналісти.
– А так як я – Патріарх, то я їм і залишусь до самої смерті, – сказав глава УПЦ КП.
Більш світлин тут


Володимир Коваль

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Філарет, Патріарх, літургіяя, релігія, церква, Катерина, Меркурій

Добавить в:


ЦентрКомплект