школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Біля митного посту «Нові Яриловичі» збираються охочі розмитнити автівки на європейських номерах (відео)Біля митного посту «Нові Яриловичі» збираються охочі розмитнити автівки на європейських номерах (відео)

Біля митного посту «Нові Яриловичі», що в Рівнопіллі Чернігівського району, збираються охочі розмитнити автівки на європейських номерах. Чернігівці Владислав Ющенко та Едуард Забарний кажуть: не можуть розмитнити свої автомобілі з часу введення в дію Закону про легалізацію авто на євро номерах. Це було 25 листопада.Владислав Ющенко місяць назад у Литві купив автомобіль Мерседес Е-класу 2005 року випуску. Придбав за 3500 євро. Розмитнення за його підрахунками коштуватиме 2 800 євро.

- Закон в дії по факту, але на практиці не можна розмитнити, тому що немає процедури яку незнають самі митники. Вони самі чекають процедуру розмитнення таких автомобілей. Мені навіть не зрозуміло поки, чи потрібно виїздити і вивозити автомобіль за межі України, аби зробити перезаїзд чи не потрібно, які документи потрібні-не потрібні, транзити, сертифікати. Багато знаків запитань стоїть, аби розмитнити цей автомобіль . Розмитнення такого автомобіля по факту стає набагато більше, аніж він коштує там в Європі.

Ці два німецькі автомобілі намагається розмитнити Едуард Забарний. Вони 10 діб стоять на митному посту «Нові Яриловичі». Процедура не просувається.

- Не пропускають, кажуть, чи перероблюйте документи чи доплачуйте гроші. І доводиться зі свого карману доплачувати такі гроші, або їхати в Німеччину і перероблювати ці документи. І стоїть запитання до Чернігівської митниці, я розмитнював у Львові і не було жодних запитань і купівлі –продажу. Якщо там дали оцінку, то так і на митниці. У нас же, то документи не такі, і ціни не такі. І доводиться простим людям страждати. Ось перший автомобіль, який заїхав і ось другий. Один документ не пропустили, сказали перероблювати німецький документ купівлі-продажу, а другий пустили, і його не розмитнюють. Говорять документи не правильні, але автомобіль запустили. А мене запустили, але підняли ціну вдвічі. Будемо чекати рік чи скільки? Поки автомобілі розмитнять. Мені здається в даний момент, наш термінал, наша митниця не готова розмитнювати таку кількість автомобілів.

З документами на розмитнення у холі митного посту чекає Сергій Сєріков.

- У мене автомобіль на литовській реєстрації, тому я звернувся до людини, яка привозила автомобіль. Я віддав йому оригінал тех.паспорту, зняв її з обліку, мені були видані транзитні номери , тех.паспорт залишається той самий . Два документи, про зняття автомобіля з обліку і про те, що в транзиті. І договір куплі-продажу на моє ім’я. З цими документами прийшов до брокера. Він оформив все і я прийшов сюди.

Ми звернулися за роз’ясненням до Чернігівської митниці. З проханням пояснити процедуру розмитнення автомобілей.

Роман Куделя - начальник відділу організації роботи чернігівської митниці пояснює:

- Ми маємо обговорити перелік питань, які виносяться і які вас цікавлять. Я дуже раджу вам звернутися офіційно на нашу адресу. З переліком питань, вашими планами, що ви будете робити, що знімати будете, яку інформацію вам необхідно дати.

Інформаційний запит ми підготували і відправили. Паралельно звернулися за коментарем до начальника митної служби Олександра Шавлака. У його приймальні нам повідомили.

«Немає його, він на нараді. Я вам ще раз кажу, він планує свій робочий день і він у нього дуже стисло розписаний по годиннно, похвилинно, посекундно».

У Харкові розмитнили 5 автівок на єврономерах. Ще 50 власників автомобілів нині подали документи на розмитнення. Про це повідомив начальник управління харківської митниці Валерій Найчук. Він каже, це дані за тиждень. У Чернівцях розмитнили майже 200 автомобілів на єврономерах. Скільки у Чернігові, за офіційними даними поки не відомо. Ми чекаємо відповідь на інформаційний запит від чернігівської митниці.

UA: Чернігів

Теги: авто на єврономерах, розмитнення, кордон, UA: Чернігів

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект