школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Суд переніс розгляд справи громадянина Білорусі, якого підозрюють у шпигунстві (відео)Суд переніс розгляд справи громадянина Білорусі, якого підозрюють у шпигунстві (відео)

Розгляд справи громадянина Білорусі Юрія Політіки, якого підозрюють у шпигунстві, перенесли на 13-е грудня. Таке рішення ухвалив сьогодні Новозаводський районний суд Чернігова. На засідання не прийшли двоє із трьох адвокатів підозрюваного, сказала суддя Світлана Ченцова. Причина – зайнятість в інших справах.Світлана Ченцова ˗ суддя, розповідає:
˗ На судове засідання не з’явилися адвокат Роговець, яка була присутня на минулому судовому засіданні.Також до суду надійшло клопотання від захисника Вольвака Олександра Миколайовича. Про перенесення розгляду справи. Надати достатній час для ознайомлення із справою. Перенести розгляд справи на іншу дату.

Нині підозрюваний перебуває під вартою в слідчому ізоляторі СБУ в Києві. Нагадаємо, громадянина Білорусі Юрія Політіку затримали 16 червня 2017 року у пункті пропуску Нові Яриловичі, що в Ріпкинському районі, за підозрою у шпигунстві. За версією слідства, під час затримання у нього в телефоні знайшли фотографії військових мап. Політіка своєї провини не визнає.

UA: Чернігів

Теги: Юрій Політика, суд, UA: Чернігів

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект