школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » «Шлюб за добу» відтепер і на Корюківщині у селі Бреч (відео)

KIA

«Шлюб за добу» відтепер і на Корюківщині у селі Бреч (відео)

На Чернігівщині відкрили третій пункт реєстрації «Шлюбу за добу». Одружитися за 24 години відтепер можна на Корюківщині. Вчора у селі Бреч розписалася перша пара. На весільній церемонії побувала і наша знімальна група.Денис і Валентина познайомилися сім років тому. Зранку подали заяву про реєстрацію шлюбу, після обіду – одружилися. Молодята – перша пара на Корюківщині, яка побралася за прискореною процедурою.

– До одруження ми йшли дуже довго, тому що ми зустрічались сім років. Вирішили подати заяву до РАЦСу і нам сказали, що можна за добу. Вирішили за добу, чому б і ні.
Весільна церемонія відбулась у селі Бреч Корюківського району.

Олег Трейтяк начальник Головного територіального управління юстиції в області:
– Я думаю, що дана послуга буде дуже популярна серед гостей, туристів, які приїжджають до нас відпочивати. Тут буде постійно працювати наш фахівець, він буде надавати правові консультації, отримувати документи і проводити реєстраційні дії. Вартість послуги конкретно по Корюківці складає від 2200 гривень і вище, в залежності від побажання самих молодят.

Ірина Дубиківська начальниця Управління державної реєстрації актів цивільного стану Міністерства юстиції України:
– У кожному населеному пункті ми розміщуємо комунальні підприємства, державні підприємства, які надають відповідну послугу як організатори. Вибрати, де бажаєш одружитися, це Київщина, Одещина, Львівщина, Чернігівщина. І відповідно рухатись у напрямку, який обрали. Звернутись до організатора, заповнити заявку, здійснити оплату і бути щасливими.

Проект «Шлюб за добу» у Чернігові реалізували у лютому 2017-го року. Одружитися за 24 години чернігівці можуть у Міському палаці культури. Другий пункт працює з червня 2018-го в Ніжині. За цей рік в області за добу побралися більше п’яти сотень пар. Усього в Україні зареєструвати шлюб за 24 години можна у 72-ох населених пунктах.

UA: Чернігів

Теги: «Шлюбу за добу», село Бреч,

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект